Агресивний чернігівець міг кинутись із сокирою на прокурора через сімейний конфлкт

Таке припущення зробив батько затриманого

Depo.Чернігів
10 жовтня 2017 17:59
ФОТО: depo.ua

Однією з причин нападу на прокурора у Чернігові міг стати сімейний конфлікт, Про це інформує Depo.ua з посиланням на "ТСН".

Батько затриманого Олександр Яковець припускає, що син скаржився до прокуратури саме на нього. Мовляв, син хотів заселитися у його квартиру, батько не дозволяв, бо в них давній конфлікт.

"Він скаргу написав, щоб я його вселив сюди в квартиру. А я сказав, що ти тут без органів міліції не вселишся. Він агресивний, є у нього агресія. До вибуху цього не було, ніякої агресії я за ним не помічав", - розповів батько.

Олександр Яковець розповів, що років 10 тому у квартирі, в якій жив син, стався вибух газу. Чоловік, який сьогодні із сокирою напав на працівницю прокуратури, тоді отримав 35% опіків тіла, вижив. Але після цього спілкуватися із сином, каже батько, стало нестерпно. Про те, як той жив останні років п'ять, знає мало, адже вони майже не спілкувалися, хіба що через правоохоронців.

Нагадаємо, сьогодні вранці чоловік, прийшовши до прокурора на зазначену зустріч, сокирою вдарив жінку по голові. Потерпілу співробітницю прокуратури оперують нейрохірурги. У неї дуже серйозні ушкодження. І йдеться зараз про збереження її життя.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми