Чернігівка продала 7,5 тонн невідомого місива під виглядом масла

Жінка вторгувала 820 тисяч гривень

Depo.Чернігів
9 серпня 2017 14:07
ФОТО: depo.ua

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного випуску на ринок України небезпечної продукції у великих розмірах. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Чернігівської області.

Слідством установлено, що у січні 2017 року жителька м. Ніжина, будучи фізичною собою підприємцем, з метою отримання прибутку, використовуючи складське приміщення, створила цех для фасування харчового продукту невідомого походження під виглядом вершкового масла, який у розфасованому виді реалізовувала населенню та роздрібним розповсюджувачам.

Внаслідок таких дій було виготовлено та введено в незаконний обіг понад 7,5 тис кг небезпечної продукції на загальну суму 820 тис грн.

"Підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 227 Кримінального кодексу України. Наразі проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального правопорушення", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми