Чернігівська водна поліція затримала п’яного "шкіпера"

На правопорушника складено адміністративний протокол

Вчора співробітники водної поліції у прибережній смузі в межах Чернігова виявили судноводія, що керував маломірним судном у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє Depo.Чернігів з посиланням на сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Поліцейські склали на правопорушника протокол за ч. 6 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона визначає відповідальність за керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. На горе-"шкіпера" тепер чекає штраф у сумі дві з половиною тисячі гривень або позбавлення права керування всіма видами плавучих засобів на строк до трьох років, чи й жорсткіші варіанти покарання: до шістдесяти годин громадських робіт або навіть до п'ятнадцяти діб адміністративного арешту.

Крім того, поліцейські нагадують власникам суден: у межах міста швидкість руху транспорту на воді не повинна перевищувати 5 км/год. Від цього залежить безпека численних відпочивальників, яких у нинішню спеку особливо багато на водних об’єктах.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів