UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чернігівські ліцеїсти користуються ексклюзивними щоденниками

Купувати такий щоденник чи ні – особиста справа кожного: нині ним користуються 620 учнів з 1423

Чернігівські ліцеїсти користуються екскл…

У Чернігові в ліцеї № 15 до початку навчального року створили тематичні шкільні щоденники. Про це повідомляє Depo.Чернігів з посиланням на ЧЕline.

Дизайн для щоденників розробляють самі учні і в травні надсилають свої ідеї адміністрації навчального закладу.  

"Створити ці щоденники ми вирішили через те, що, по-перше, це пам’ять для дітей, як вони жили, як вчилися. До того ж тут є вся необхідна інформація, яка стосується життя дітей і батьків. Ми завжди радимося з батьками та шкільним парламентом, що саме ми заноситимемо до щоденника", – пояснює директор ліцею Олена Жовтопляс.

На обкладинці щоденника розміщено емблему ліцею і пейзажі міста. Всередині, крім стандартного наповнення, державний і правила ліцею, карта безпечного руху, розділ "Мої вчителі", розклад дзвінків, гурткової роботи, структура навчального року, витяги з офіційних документів про заборону паління, зразки написання пояснювальних записок та заяв для дітей та батьків, 10 золотих правил поводження в інтернеті і чимало іншої корисної інформації.

Також тут є інструктаж із безпечної поведінки вдома та на вулиці, надання першої допомоги, під час стихійного лиха, в разі розбиття термометра та багато іншого.

А ще в щоденнику є розділ "Країна відкритих сердець". Тут розміщені колективні фото самих ліцеїстів і педагогів із різноманітних заходів та повсякденного життя навчального закладу. Намагаються розмістити світлини усіх 45 класів. У кінці щоденника зазначено розклад канікул, який змінюється кожного року. Тут є перелік бесід, які вчитель має провести з учнями напередодні такого відпочинку. Також є й спеціальна графа для батьків, де вони підписуються та зазначають,що ознайомилися з розкладом канікул.

Купувати такий щоденник чи ні – особиста справа кожного: нині ним користуються 620 учнів з 1423.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook