ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чернігівським школярам карантин продовжили до середи

За даними управління охорони здоров'я, 13% дітей відсутні через захворювання
Depo.Чернігів
8 лютого 2016 09:44
ФОТО: depo.ua
Чернігівським школярам карантин продовжили до середи
Чернігівським школярам карантин продовжили до середи

Минулої п'ятниці в міській раді відбулося чергове засідання міського оперативного штабу для координації дій із запобігання поширенню захворювань на грип та ГРВІ на території міста Чернігова. Члени оперативного штабу відзвітували про санітарно-епідемічну ситуацію з грипу та ГРВІ, про готовність закладів охорони здоров'я міста до роботи в умовах епідемічної захворюваності на грип, про стан проведення обмежувальних протиепідемічних заходів в місті, пише Depo.Суми.

Начальник епідеміологічного відділу Чернігівського міського Управління Головного управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області Світлана Аландаренко повідомила, що в цілому з початку епідсезону в місті захворіло на грип та ГРВІ 39019 жителів, або 13,5% населення міста. Серед них: 46,3% - діти.

Зокрема, на грип перехворіли 724 людини, в основному - штам вірусу грипу типу A (H1N1) пандемічний (свинячий).

Станом на сьогодні зафіксовано вісім летальних випадків від захворюваності на грип. Крім того, 860 осіб - госпіталізовані, у тому числі - 653 дітей. 3 пацієнта в даний час знаходяться в стані з важким перебігом хвороби.

Серед дітей 0-4 років кількість хворих збільшується від 5 до 17 років - зменшується, але повільно: з 54% до 46%.

Станом на п’ятого лютого перехворіло на грип та ГРВІ в межах вікових груп: 79% від дітей вікової групи 0-4 років, 33% дітей вікової групи 5-14 років, 24,0% від загальної кількості підлітків 15-17 років.

У дошкільних навчальних закладах міста триває проведення моніторингу за відсутністю дітей в саду. Так, за станом на 5 лютого по всім ДНЗ міста відсутні понад 60% вихованців. За даними управління охорони здоров'я 13,0% дітей відсутні з приводу захворювання.

За словами Світлани Аландаренко, показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста порівняно з аналогічним періодом минулого тижня зменшився на 20%, проте в порівнянні з 2-м тижнем початку захворюваності - вище на 147%.

Рівень епідпорогу на поточному тижні перевищено на 102%, на наступному тижні прогнозується на рівні - 133%, повідомляє SiverInfo.

З огляду на стан захворюваності на грип та ГРВІ в місті Чернігові, члени оперативного штабу вирішили продовжити додаткові канікули для чернігівських школярів до 10 лютого.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми