ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керувати чернігівською патрульною поліцією призначили "комбата" з Києва

Начальником управління патрульної поліції Чернігова призначений старший лейтенант Олександр Леонов
Depo.Чернігів
19 лютого 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
Керувати чернігівською патрульною поліцією призначили "комбата" з Києва
Керувати чернігівською патрульною поліцією призначили "комбата" з Києва

Увечері на вулиці до Чернігова вийдуть 211 патрульних, які пройшли програму навчання і тренувань, кращі з майже п'яти тисяч, що подали заявки, які подолали конкурс 22 людини на місце, пише Depo.Cуми з посиланням на повідомлення у соцмережі Фейсбук міністра МВС Арсена Авакова. 

Навчали хлопців в тренінговому центрі Головного управління поліції Київської області викладачі з України, яким допомагали тренери з Канади і США. 

Як повідомив Аваков, у чернігівській команді 19% - дівчата, 22 учасники АТО, чотири майстри спорту і вісім кандидатів у майстри спорту (велоспорт, легка атлетика, самбо, лижний спорт). 

В рядах патрульної поліції Чернігова - чемпіонка України з історичного бойового фехтування Світлана Антіпова.

Більше 86% патрульних мають вищу освіту - в поліцію прийшли колишні журналісти, перекладачі, інженери, програмісти, військові.

С сегодняшнего дня Твоя новая полиция пришла в Чернигов - вечером на улицы города выйдут 211 патрульных.211 лучших, пр...

Опубликовано Арсеном Аваковым 19 февраля 2016 г.

Начальником управління патрульної поліції Чернігова призначений старший лейтенант поліції Олександр Леонов - 37 років, освіта вища, Національний авіаційний університет, сім років служив у ЗСУ, в першим закликом прийшов в патрульну поліцію Києва, був командиром роти і командиром батальйону, зазначив голова відомства.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми