ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Чернігівщині "годували" псевдопереселенців за український рахунок

Було задіяно зв'язки у державних контрольних та фінансових установах області
Depo.Чернігів
2 березня 2016 13:27
ФОТО: depo.ua

Служба безпеки України викрила чергову схему нарахування державних коштів псевдопереселенцям. Про це йдеться у повідомленні СБУ, пише Depo.Суми.

За повідомленням, група ділків на Чернігівщині поставила на облік понад 250 людей, які реально перебувають на тимчасово окупованих територіях. Шахраї задіяли зв'язки у державних контрольних та фінансових установах. "Тобто, чиновники усвідомлювали, що бюджетні гроші переправлять до терористичної організації "ДНР", - цитує прес-службу СБУ ТСН.

За попередніми оцінками, зловмисники встигли "освоїти" майже сім мільйонів гривень. СБ України водночас наголосила, що не складає жодних "чорних", або списків "небажаних" переселенців. "Ще раз підкреслимо, що громадяни, які дотримуються всіх норм законодавства при оформленні виплат, продовжать отримати їх своєчасно та у повному обсязі. У випадку помилкового припинення нарахувань, то після звернення громадянина профільні відомства оперативно відновлять виплати", - зазначено в повідомленні.

Раніше українська влада ухвалила рішення щодо тимчасового призупинення соціальних виплат для переселенців, які викликають сумнів. Списки людей, щодо яких можуть бути сумніви, збираються складати "аналітичним шляхом", а згодом проводити додаткові перевірки. Люди, які є реальними переселенцями, знову отримуватимуть виплати у повному обсязі з моменту призупинення.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми