В одному з районів Чернігівщини призначили нового головного поліцейського

Олександр Нехаєвський закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство"

Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Євген Гончаров представив особовому складу нового керівника Городнянського відділення поліції Олександра Нехаєвського. Про це повідомляє Depo.Чернігів з посиланням на Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Під час представлення керівника районного відділення поліції Гончаров підкреслив, що новий начальник хоча й молодий, але має морально-ділові якості, необхідні для виконання цих обов’язків. У нього значний досвід роботи в кримінальній поліції.

"За час служби зарекомендував себе позитивно, визначається вимогливістю до себе та підлеглих, має організаторські здібності. Неодноразово нагороджувався керівництвом МВС, Національної поліції та Чернігівської ОДА за розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, скоєних на території області. Серед найбільш резонансних – розкриття жорстокого вбивства грибника у Сновському районі восени 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Нахаєвський службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 2010 року. Брав участь у Антитерористичній операції на Донбасі.

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів