На Чернігівщині зафіксували майже десяток повідомлень про виборчі порушення

Поліцейські проводять перевірку, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення, про що буде повідомлено додатково

З початку голосування станом на 12.00 зареєстровано дев’ять подій, що стосуються виборів Президента України. Про це повідомяє Depo.Чернігів з посиланням на сектор комунікації поліції Чернігівської області.

На лінію "102" громадяни повідомляли про білборди, які на їхню думку порушують "день тиші"; про плутанину у виборчих списках (відсутність людини у списку, або, навпаки, про вказані у списках імена людей, які живуть за іншими адресами); просили поліцію перевірити законність проведення екзит-полів поблизу дільниці тощо.

В поліції зазначають, що усі виборчі дільниці області розпочали свою роботу вчасно і без грубих порушень чи позаштатних ситуацій. Виняток склала одна виборча дільниця у Варвинському районі, яка відкрилася о 8:50 через суперечки членів комісії, щодо того, хто піде до виборців, які голосують вдома. А у Ніжині на дільниці невідома жінка начебто сфотографувала в кабінці на телефон пустий бюлетень.

За усіма зареєстрованими фактами поліцейські проводять перевірку, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення, про що буде повідомлено додатково.

Також правоохоронці звернулись до усіх учасників виборчого процесу: Якщо ви стали свідком порушення виборчого законодавства або вам потрібна допомога – звертайтеся до поліцейського, який несе службу на виборчій дільниці.

Нагадаємо, що на Чернігівщині члени комісії відмовились відкривати дільницю.

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів