На відмиванні 1,5 мільйона гривень СБУ "взяла" посадовців державного нафтового підприємства на Чернігівщині

Кошти розкрадалися шляхом укладання низки договорів з комерційними структурами на придбання нафтогазовидобувного обладнання та проведення ремонтних робіт в інфраструктурі держпідприємства

На Чернігівщині Служба безпеки України викрила розтрату понад 1,5 млн грн посадовцями державного підприємства паливо-енергетичного комплексу, повідомляє Depo.Суми.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у прес-групі СБУ в Чернігівській області.

"На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили факти розтрати коштів одного з державних підприємств паливно-енергетичного комплексу. Загальна сума збитків держбюджету від дій чиновників становить понад півтора мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося в ході розслідування, кошти розкрадалися шляхом укладання низки договорів з комерційними структурами на придбання нафтогазовидобувного обладнання та проведення ремонтних робіт в інфраструктурі держпідприємства. При цьому посадовці знали, що технічні параметри того обладнання не дозволяють використовувати його у виробництві. Ремонтні роботи, за які приватним фірмам були переказані кошти, теж були "виконані" лише на папері.

За фактом розтрати державних коштів відкрито кримінальні провадження. Оперативно-слідчі дії тривають.

За інформацією компетентного джерела, до оборудок із державними грішми причетні посадовці ДП "Чернігівнафтогазгеологія" НАК "Надра України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів

Мітки: #СБУ