Руки, ноги і голови: На Чернігівщині під фундаментом хати знайшли людські останки

Експерти попередньо встановили, що люди загинули насильницькою смертю, адже тіла були розчленовані, утім, на експертизу останки брати відмовились, мовляв, убивства мали місце в 30-40 роках минулого століття

У селі Вовчок Козелецького району під фундаментом хати знайшли останки людей. Про це повіомляє Depo.Чернігів з посиланням на "Високий вал".

Хату нещодавно купила під дачу Людмила Гавришенко. Для ремонту жінка найняла робітників, які й натрапили на страшну знахідку.

"З Сашею копали під насосну станцію яму під фундаментом дому.  На глибині 160 - 165 см череп знайшли невеличкий. Потім пішли кості, потім іще один череп. Потім іще. Лежали головою до фундаменту, ногами до кукурудзи. Навскіс. Усі три тіла. Тіла — тільки голови і ноги. Серединної часті не було. Не було хребтів, реберних костей. Тобто лежало три черепи і шість ніг. Серед черепів один взагалі маленький, дитячий. Більший, менший і менший. Два підліткові, найвірогідніше", - розповів Володимир Купріянов.

Його напарник Олександр Федорук додав, що частини кісток не було але не через те, що вони не збереглися. Адже були відсутні кістки, значно міцніші навіть за черепні.

"Три пари ніг, а може, рук, бо кості тоненькі такі. Стегнових кісток нема. Принаймні не було там, де ми знайшли черепи. Тазостегновий суглоб теж зберігся б, якби був. Він же міцніший за череп", - сказав Олександр.

Як повідомили робітники, на експертизу останки не забрали. Поліція та експерти приблизно годину оглядали їх та сказали, що не будуть вилучати, бо з минулого століття. Нема складу злочину, адже злочинці мертві. Порадили закопати.

"Слідча група, криміналісти приїхали, Подивилися. Сказали, що поховання кримінальне, бо розчленовані тіла. Люди загинули насильницькою смертю. Але воно минулого століття. 30-40-і роки приблизно. Припустили, якщо серединних кісток нема, черепи скинуті і ноги скинуті, то це голодоморні кості", - зазначив Володимир Купріянов.

Нагадаємо, що у Вінниці в Центральному парку знайшли людські кістки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook