Соцслужби Чернігівщини отримали прочуханки за Сашка, якого катувала мама

Резонансна історія шестирічного Сашка, над яким знущалась матір, показала на скільки безвідповідально ставляться до роботи соціальні працівники Чернігівщини

Depo.Чернігів
19 червня 2017 17:29
ФОТО: depo.ua
Соцслужби Чернігівщини отримали прочуханки за Сашка, якого катувала мама

В Носівській райдержадміністрації, що на Чернігівщині, відбулась нарада щодо насильства над дітьми, участь в якій взяли уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба та представники Міністерства соціальної політики України. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Носівської райдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба РДА, "розмова вийшла досить жорсткою". Посадовці з'ясовували причини недопрацювань з боку працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді РДА та правоохоронних органів регіону. Зрештою вирішили посилити роботу у сфері захисту прав дітей.

Зокрема, у двомісячний термін чиновники обстежать умови проживання та виховання дітей у всіх сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Додамо, що в області через складні життєві ситуації в сім'ї на обліку служб у справах дітей перебувають понад тисяча дітей. Під соціальним супроводом - 980 сімей, в яких виховується більш ніж 1700 дітей.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми