ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Чернігові шукають викрадачів Леніна

Вже майже сім місяців розчленований Ленін знаходиться у поліці як речовий доказ
Depo.Чернігів
8 лютого 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
У Чернігові шукають викрадачів Леніна
У Чернігові шукають викрадачів Леніна

21 лютого 2014 року комуністичний ідол залишив свій постамент. Згодом бронзовий пам’ятник перевезли до одного з комунальних підприємств, звідкіля він і був викрадений. Майже рік громадськість наполягала аби міліціянти активніше шукали бронзового Ілліча, пише Depo.Суми.

Адже особи, що на гребні революції називали себе і представниками "Самооборони", і ще трьох інших організацій, без сорому заявляли на камеру: "Ми його перевезли на приватну територію, зараз він розрізається на шматки, зважується кожен шматок і буде визначатися, де він буде здаватися на утилізацію. Де сама висока ціна, там і буде зданий", - заявляв Олексій Корж. 

Пам’ятник таки розпилили та сховали. На пошуки міліції знадобилось майже 12 місяців. Та після того, як залишки Леніна знайшли та передали правоохоронцям, справа ніяк не зрушить з місця.

За словами речницы поліції Наталії Човпило, досудове розслідування за фактом викрадення пам’ятника Леніна триває. Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Як речовий доказ залишки пам’ятника зберігаються в Чернігівському відділу поліції, повідомляє ПіК-Чернігівщина.

За інформацією телеканалу "Дитинець" бронзового вождя майже одразу хотіли повернути комунальному підприємству "Деснянське", котрому начебто й належить пам’ятник. Та комунальники відмовились забирати його, мовляв, немає техніки для перевезення, ще й зберігати ніде.


Сюжет телеканалу "Дитинець"

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми