В Чернігові новорічна казка розпочнеться на Миколая

Традиційно на свята Чернігові буде "Казкове містечко", урочисте запалення вогнів головної ялинки міста, льодова ковзанка, дитяча анімація, фестиваль вуличної їжі, містечко майстрів

Depo.Чернігів
6 грудня 2017 16:17
ФОТО: depo.ua
В Чернігові новорічна казка розпочнеться на Миколая

Організаційний комітет з питань підготовки і проведення Новорічних та Різдвяних свят вирішив, що цього року святкові заходи у Чернігові проходитимуть з 19 грудня по 14 січня у сквері імені Богдана Хмельницького та на Красній площі, де облаштовується "Казкове містечко". Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Чернігівської міської ради.

Урочисте відкриття "Казкового містечка" відбудеться 19 грудня у День святого Миколая у сквері імені Богдана Хмельницького о 17:00.

У ніч з 31 грудня на 1 січня біля головної ялинки для чернігівців та гостей міста пропонується Новорічна ніч "Святкуємо together!" за участю відомих естрадних гуртів та місцевих творчих колективів і виконавців.

6, 7, 8 січня– пройдуть фестивалі вертепів, 12-13 січня відбудеться зимовий фольклорний фестиваль "Коза".

Цього року на Красній площі будуть розташовані фото зони – дерев'яні декоративні будинки із святковою ілюмінацією та новорічними ялинками. Крім того, традиційно працюватиме фуд-зона за участю місцевих рестораторів.

Казкове містечко працюватиме кожного дня, а у вихідні дні проходитимуть вечірні святкові програми.

Від головної ялинки кожні вихідні проводитимуться безкоштовні екскурсії містом для усіх бажаючих.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми