В Чернігові три екіпажі патрульних втихомирювали закоханого хулігана

Хлопець лазив по балконам 6-го та 7-го поверхів в пошуках своєї дівчини

Depo.Чернігів
10 серпня 2017 17:20
ФОТО: depo.ua
В Чернігові три екіпажі патрульних втихомирювали закоханого хулігана

Сьогодні, 10 серпня, спозаранку до поліції надійшла інформація, що на вулиці Рокосовського невідомий чоговік, що забрався на балкон сьомого поверху, неадекватно поводиться і голосно кричить. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу патрульної поліції Чернігова.

Повідомляється, що патрульні, які прибули на виклик, попросили підкріплення. На місце приїхали ще два екіпажі.

Як з'ясувалося, 20-річний молодик з вікна шостого поверху переліз на сусідський балкон, а потім – на балкон поверхом вище. Звідти він почав голосно кричати і кидатися усім, що потрапляло під руку: палками, обрізками металевих труб тощо.

"Лейтенант поліції Євгеній Іваненко, стоячи внизу, розговорив і трохи заспокоїв знервованого хлопця, бо зважаючи на його стан, він би міг стрибнути вниз", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

За деякий час молодий чоловік дозволив поліцейському підійти ближче - на загальний балкон, звідки той продовжив розмову. Хлопець розповів поліцейському, що розшукує свою дівчину, яку дуже кохає, але не знає, де вона.

Агресивного хлопця, поведінка якого постійно змінювалася, передали медичній бригаді швидкої допомоги, що вже чекала внизу. Чоловіка в супроводі патрульних доставили до медичного закладу.

Пізніше поліція встановила, що він приходив у гості до знайомих, які живуть на шостому поверсі. Але поспілкуватися з цими людьми одразу на місці й з'ясувати причини такої поведінки їхнього гостя не вдалося, адже дверей квартири ніхто не відчинив.

Нагадаємо, що у Вінниці "казанова-невдаха" голяка застряг у віконній рамі на десятому поверсі.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми