ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В гаражах на Чернігівщині виробляли "елітний" алкоголь

Всього під час обшуків правоохоронці вилучили продукції на загальну суму понад 1 мільйон гривень

Depo.Чернігів
12 лютого 2018 14:28
ФОТО: depo.ua

На Чернігівщині викрили незаконну діяльність кримінальних бутлегерів. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сектор комунікації поліції Чернігівської області.

В результаті проведення санкціонованих обшуків в гаражах у обласному центрі та Чернігівському районі, правоохоронці викрили підпільний цех, де вироблявся фальсифікат з відомих алкогольних торгових марок "Пшенична", "Finlandia", "Chivas Regal", "Jack Daniels", "Edradour", "Glenmorangie Signet", "Hankey Bannister Original" з підробленими марками акцизного податку України.

Під час обшуку вилучено близько 3 тон спирту етилового, 200 літрів готової лікеро-горілчаної продукції та 1 тонна готової лікеро-горілчаної продукції елітних алкогольних напоїв на загальну суму понад 800 тисяч гривень, підроблені марки акцизного податку України, обладнання для виготовлення і розливу фальсифікату та пластикові пакети "bag-in-box".

В іншому гаражі в обласному центрі поліція "накрила" склад, де зберігалася "продукція" з підробленими марками акцизного податку. Під час обшуку вилучено 800 літрів готової лікеро-горілчаної продукції на загальну суму понад 200 тисяч гривень та підроблені марки акцизного податку.

Всього під час обшуків вилучено близько 3 тон спирту етилового, 1 тонна готової лікеро-горілчаної продукції та 1 тонна готової лікеро-горілчаної продукції елітних алкогольних напоїв.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook