Крига скресла: На Чернігівщині перша громада перейшла до ПЦУ (ФОТО)

У храмі села Оленівка священослужителі ПЦУ вже провели ранкову літургію

Релігійна громада Свято-Вознесенської парафії села Оленівка Борзнянського району на Чернігівщині першою в області прийняла рішення про перехід із МП до помісної Православної церкви України. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

За словами начальника відділу у справах національностей та релігій департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Олексія Степаненка, збори громади відбулись вчора, 15 січня. "На цих зборах люди й проголосували за перехід до ПЦУ", - сказав він.

Наступним кроком громади стане звернення до єпархії ПЦУ з проханням призначити їм нового священика. Адже перехід парафії відбувся нібито без згоди чинного настоятеля храму.

Сьогодні, 16 січня у оленівському храмі відбулось богослужіння за участі священиків ПЦУ. Щоправда у коментарях у ЗМІ представники МП заявляють про силове захоплення релігійної споруди за участі активістів С-14.

Зауважимо, що за інформацією Оленівського сільського голови Володимира Кривця, в Оленівці проживає 907 людей, участь у зборах брало 72 жителі села і 25 гостей. За перехід церкви проголосувало 37 присутніх.

Фото - фейсбук-сторінка С-14 Чернігів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів