За фактом вибухів під Ічнею військова прокуратура розпочала кримінальне провадження

Кримінальне провадження розпочато за статтею "Недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану"

За фактами вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони на Чернігівщині військовою прокуратурою Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.425 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Depo.Чернігів з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Повідомляється, що на місці події працює група військових прокурорів на чолі з військовим прокурором Центрального регіону. Досудове розслідування доручено слідчому відділу Управління СБ України в Чернігівській області. Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.

Додамо, що санкція ч. 3 ст. 425 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до семи років.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 жовтня, о 3:30 в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території 6-го арсеналу Міноборони.

За усіма поідями, які відбуваються довкола ічнянських вибухів, слідкуйте у нашій ХРОНІЦІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернігів